Latvijas BMX riteņbraucēji Helvijs Babris un Vineta Pētersone, ceturtdien Tokijā debitējot olimpiskajās spēlēs, nepārvarēja ceturtdaļfināla barjeru.
Babris olimpiskās spēles noslēdza 20.pozīcijā, bet Pētersona - 21.vietā.
Ar talantu šovu un ballīti noslēgusies septītā Personības Akadēmijas diena
Valmierā svinīgi noslēgusies Latvijas Jaunatnes X Olimpiāde
Ar piedzīvojumu dabā aizvadīta Personības akadēmijas nometnes ceturtā diena